فروش دستمال کاغذی
خانه / دستمال کاغذی بیتا / دفتر مرکزی شرکت دستمال کاغذی بیتا در سمنان

دفتر مرکزی شرکت دستمال کاغذی بیتا در سمنان

شرکت دستمال کاغذی بیتا در دفتر مرکزی خود در تهران و سمنان پذیرای مشتریان عمده برای صادرات و بازار داخلی است. این شرکت توانسته است با عرضه دقیق و به موقع انواع دستمال کاغذی و نوار بهداشتی و سایر محصولات سلولزی به خوبی در بین کشورهای همسایه شناخته شود.

شرکت دستمال کاغذی بیتا

شرکت نیمه شعبان تولید کننده دستمال کاغذی با مارک بیتا، مرحبا و مینا می باشد. هم چنین این شرکت یکسری محصولات دیگر با نام سفارشی دارد که قیمت مناسب تری دارد و با برندهای متفرقه به بازار عرضه می کند. دفتر مرکزی این شرکت در تهران قرار دارد و کارخانه های آن در سمنان واقع شده است.

شرکت دستمال کاغذی بیتا

تولید و صادرات انواع دستمال کاغذی

تولید انواع دستمال کاغذی در ایران در سال های پس از انقلاب رشد بسیار خوبی داشته است. به صورتی که ایران از یک وارد کننده صرف تبدیل به صادر کننده این محصول شده و در بازار جهانی حرف های زیادی برای گفتن دارد.

البته با این وجود جای کار بسیار زیادی وجود دارد. شرکت های ایرانی باید علاوه بر توجه به بازارهای داخلی حتما به فکر صادرات هم باشند. در صادرات حجم خرید بسیار بالا و عددها میلیون دلاری جا به جا می شود. حیف است که تولید کننده ها تنها به فکر داخل باشند و از این حجم از ظرفیت ها استفاده نکنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129622384

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش دستمال کاغذی بیتا

مرکز پخش عمده دستمال کاغذی بیتا

مرکز پخش عمده دستمال کاغذی بیتا به صورت مستقیم از کارخانه تقریبا به تمام شهرها …