فروش دستمال کاغذی
خانه / دستمال کاغذی بیتا / قیمت دستمال کاغذی ۳۰۰ برگ بیتا

قیمت دستمال کاغذی ۳۰۰ برگ بیتا

قیمت دستمال کاغذی ۳۰۰ برگ بیتا برای کسانی مایل به خرید عمده این محصول می باشد بسیار ارزان می باشد و قیمت پایین این نوع پرفروش ترین محصول در بازار پوشک و دستمال کاغذی شده است.

دستمال کاغذی 300 برگ بیتا

فروش اینترنتی دستمال کاغذی ۳۰۰ برگ بیتا

اگر چه هنوز افرادی زیادی از روش های مرسوم خرید مثل مراجعه حضوری به فروشگاه های مختلف و جستجو در میان آنها، برای تهیه مایحتاج خود استفاده می کنند، ولی با توجه به مشغله های زندگی امروزی و سپری شدن ساعات طولانی بیرون از خانه، بسیاری از مردم به روش های جایگزین و مطمئن و سریع تری همانند خرید آنلاین می باشند.
به همین منظور این شرکت سایت دستمال کاغذی بیتا اقدام به به عرضه و فروش اینترنتی محصولات مورد نیاز خانواده ها از برندهای برتر مانند بیتا موجود در بازار کرده، خرید اینترنتی از سایت دستمال کاغذی بیتا همچنین امکان بهره مندی از تخفیف های سایت و خرید کالاهای مورد نیازتان با قیمت ارزان را برای شما فراهم می کند.

عرضه دستمال کاغذی ۳۰۰ برگ بیتا

عرضه دستمال کاغذی ۳۰۰ برگ بیتا به صورت تک و عمده می باشد و هچنین عرضه این نوع محصول در بسته بندی های متنوع نیز می باشدکه هزینه ارسال آن هم رایگان می باشد.
بسته بندی دستمال کاغذی بیتا ۳۰۰ برگ می باشد که شامل طرح زیبا در بسته بندی های متنوع در اندازه و سایزهای مختلفمی باشد.
این نوع بسته در کارتن های محکم و استاندارد بسته بندی می باشد که تاریخ انقضا آن ۳ سال می باشد.

دستمال کاغذی 300 برگ بیتا

خرید و فروش انواع دستمال کاغذی بیتا

شرکت های تولیدی انواع دستمال کاغذی بیتا از شرکت های معروف و شناخته شده می باشد که از تولید کنندگان پربازده محصولات سلولزی می باشد که محصولات خود را تکنولوی بالا جای خود را در بازار خرید و فروش دستمال کاغذی تثبیت کرده است.
علت پرمصرف این نوع دستمال کاغذی با برند بیتا کیفیت بالای این محصول می باشد که ارزان بودن آن نسبت به دستمال های وارداتی خرید و فروش این محصول بسیار زیاد بوده است.
همین دو عامل ارائه شدن باعث شده خرید و فروش این محصول به صورت عمده می باشد که فروش عمده درصد تخفیف ویژه بالا حجمی و نقدی، وجود نمایندگی های در اکثر شهرهای تهران قائل شده است.

دستمال کاغذی 300 برگ بیتا

صادرات دستمال کاغذی ۳۰۰ برگ بیتا

دستمال کاغذی بیتا در انواع مختلفی بسته بندی می شود که با وجود تحریم ها این شرکت توانسته ماهانه چندین تن دستمال کاغذی صادرات کند که بازار هدف این شرکت کشور افغانستان، عراق و آلمان و … می باشد.
این شرکت با وجود کادر موفق توانسته با وجود اینکه این محصول را با حجم بالا تولید می کند و بخش زیای آن را صادر می کنند هنوز کیفیت خوب خود را از دست نداده است.
جهت اطلاع از لیست قیمت این محصول با ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129622384

مطلب پیشنهادی

شرکت دستمال کاغذی بیتا

دفتر مرکزی شرکت دستمال کاغذی بیتا در سمنان

شرکت دستمال کاغذی بیتا در دفتر مرکزی خود در تهران و سمنان پذیرای مشتریان عمده …