مرکز عرضه بهترین دستمال کاغذی حوله ای در بازار

دستمال کاغذی حوله ای، یکی از پر کاربردترین انواع دستمال کاغذی است. باید توجه کنیم استفاده از دستمال کاغذی های غیر استاندارد باعث ایجاد حساسیت در مصرف کننده می شود.دستمال کاغذی تنو ۲۵۰ برگ ۱عددی، یکی از پر استفاده ترین انواع دستمال کاغذی است‌.مرکز عرضه بهترین دستمال کاغذی حوله ای در بازار

نکات مهم هنگام بسته بندی دستمال کاغذی جیبی

نکات مهم هنگام بسته بندی دستمال کاغذی جیبی امروزه دستمال کاغذی ها مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته و در هر مکانی اعم از منازل، محل های کار، هتلها، مراکز بهداشتی، مراکز درمانی و…مورد استفاده قرار می گیرند.

هنگام خرید دستمال کاغذی به چند نکته مهم و اساسی باید توجه داشته باشیم:

 1. برگ های آن لطیف و نرم باشند.
 2. برگ ها مرغوب و با کیفیت باشند.
 3. نوع دستمال کاغذی مورد نظرتان را مشخص کنید.
 4. نوع بسته بندی دستمال کاغذی را بررسی کنید.
 5. به اطلاعات روی بسته بندی دقت کنید.
 6. باید بدانید که قیمت انواع دستمال کاغذی متفاوت است.

دستمال حوله ای،دستمال سفره،دستمال کاغذی جیبی،دستمال کاغذی اتومبیلی و انواع دستمال های موجود در بازار، استفاده های متفاوتی داشته و از مشتریان خاص خود برخوردار می باشند.نکته مهم در بسته بندی دستمال کاغذی جیبی، رنگ و طراحی آن می باشد.

در ادامه به بیان ویژگی های یک دستمال کاغذی درجه یک و با کیفیت می پردازیم:

یک نکته مهم در این خصوص، نحوه بسته بندی و اندازه قطعات دستمال است که بنا بر نوع و محل کاربرد متفاوت است. به صورتی که دستمال کاغذی جیبی، دستمال کاغذی اتومبیلی، دستمال تعریف شده در اشپزخانه و دستمال کاغذی رستورانی هر کدام قطعه و بسته بندی متفاوت و ویژه ای دارند.

علاوه بر زیبایی و کارایی؛ نحوه و اصول بسته بندی دستمال کاغذی در بهداشت و استاندارد های آن بسیار تاثیرگذار است چنانکه در محیط های شلوغ و اماکن بهداشتی باید طراحی و بسته بندی به گونه ای باشد که دستمال در معرض رطوبت قرار نگیرد. رطوبت میتواند محیط مناسبی برای رشد انواع قارچ ها و باکتری ها و سایر عوامل بیماری زا ایجاد کند.

اما مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید باید به آن توجه کنیم، قدرت جذب آن است؛ بافت دستمال کاغذی در هنگام مواجهه با آب و مواد دارای رطوبت، به هیچ عنوان نباید متلاشی شود.

استفاده از دستمال کاغذی بهداشتی و باکیفیت، نقش مهمی در پیشگیری از شیوع و ابتلا به بیماری های واگیر دار ایفا می کند.

تولیدکنندگان دستمال کاغذی حوله ای با کیفیت بالا

تولیدکنندگان دستمال کاغذی حوله ای با کیفیت بالا دستمال کاغذی حوله ای یکی از کاربردی ترین وسایل بهداشتی است که به شدت مورد استفاده همگانی قرار گرفته است؛ از این رو کارخانه ها و شرکت های زیادی در این عرصه شروع به فعالیت نموده اند.

در اینجا به معرفی چند نمونه از این کارخانه ها و شرکت ها می پردازیم:

 1. کارخانه دستمال کاغذی سیتو کلنکس
 2. کارخانه گل اذین خیام
 3. کارخانه محصولات کاغذی لطیف
 4. کارخانه نیلو پاک مهر
 5. شرکت مروارید پنبه ریز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما