فروش دستمال کاغذی
خانه / دستمال کاغذی فله / قیمت دستمال کاغذی فله ای کیلویی ۱۶ هزار تومان

قیمت دستمال کاغذی فله ای کیلویی ۱۶ هزار تومان

قیمت دستمال کاغذی فله ای برای بازار شب عید امسال کیلویی ۱۶ هزار تومان تعیین شده است. این نمونه های دستمال کاغذی بسیار تمیز بوده و بسته بندی های کیسه ای مناسبی دارد که می تواند نظر هر مشتری ای را جلب کند.

قیمت دستمال کاغذی فله ای

بسته بندی دستمال کاغذی فله ای

دستمال کاغذی فله ای بیشتر مورد استفاده تالارهای عروسی، رستوران ها و فست فود ها و آزمایشگاه ها و کلینیک ها است. بسته بندی که این محل ها می پسندند به صورت فله ای است تا در جای دستمال کاغذی بریزند و مورد استفاده قرار دهند. این راه باعث کاهش هزینه ها شده و می تواند در نهایت سود خالص را بیشتر کند.

لازم به ذکر است که دستمال کاغذی فله ای به معنی این نیست که ضایعات باشد. بلکه به دلیل خطا در خط تولید یا کج شدن برگ ها یا به هم خوردن ترتیب آن ها قابل استفاده به صورت جعبه ای نیست. اما کاملا بهداشتی و تمیز است و می تواند در جعبه آن را استفاده کرد.

قیمت دستمال کاغذی فله ای

قیمت دستمال کاغذی فله ای

در حال حاضر با توجه به نزدیک شدن به عید قیمت دستمال کاغذی فله ای هم اندکی افزایش داشته است و حدودا کیلویی ۱۶ هزار تومان به فروش می رسد. با این حال هنوز هم بسیار مقرون به صرفه است و مشتریان زیادی دارد.
اگر محاسبه گر خوبی هستید بهتر است بدانید هر کیلو دستمال کاغذی فله ای حدودا ۲۰۰۰ برگ دستمال کاغذی یک لا می شود. در واقع قیمت دستمال کاغذی فله ای بسیار ارزان است و با این حال کامل قابل مصرف و تمیز است. فروش عمده دستمال کاغذی به صورت مستقیم از کارخانه صورت می گیرد.

قیمت دستمال کاغذی فله ای

نحوه ارسال بار دستمال کاغذی

دستمال کاغذی فله ای در حجم تناژ و به صورت خاوری به تمام نقاط کشور ارسال می شود. البته امکان سفارش های کمتر هم وجود دارد که در این صورت بار مشتری تحویل باربری می شود. در اینجا لازم است نکته ای را عرض کنیم و آن این است که قیمت هر کیلو دستمال کاغذی درجه یک حدود ۲۴ هزار تومان است که با یک حساب سرانگشتی می توان به صرفه بودن استفاده از دستمال کاغذی فله ای را کشف کرد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129622384

مطلب پیشنهادی

دستمال کاغذی رولی

مرکز توزیع دستمال کاغذی فله ای ارزان در تهران

مرکز توزیع و پخش عمده دستمال کاغذی فله ای ارزان در تهران و در میدان …