فروش دستمال کاغذی
خانه / دستمال کاغذی سافتلن / تخفیف دستمال کاغذی سافتلن طلایی به مدت محدود

تخفیف دستمال کاغذی سافتلن طلایی به مدت محدود

دستمال کاغذی سافتلن طلایی با تخفیف های شگفت انگیز تنها به مدت محدود ارائه می شود. تسهیل امر خرید در راستای مدیریت ارتباط با مشتریان انجام می شود و طرح ها و جشنواره ها نیز به همین شکل می باشند. هم اکنون این فرصت عالی فراهم شده تا زیر قیمت نمایندگی ها این محصول را تهیه کنید.

دستمال کاغذی سافتلن طلایی

دستمال کاغذی سافتلن طلایی

در فصل زمستان اگر خدای نکرده دچار آبریزش بینی شوید و یا بخواهید عینک خود را تمیز کنید نیاز به یک دستمال کاغذی نرم با قابلیت جذب بالای مایع دارید. دستمال کاغذی سافتلن طلایی به صورت بسته بندی های ۱۰۰ برگ سه لایه است. در حالی که سایر مدل ها تنها به دو لایه دستمال کاغذی اکتفا می کنند این مدل سه لایه تولید می شود تا جذب بیشتری را نصیب مشتری کند. البته این بیشتر شدن تعداد لایه ها کمی هم قیمت مصرف کننده را افزایش داده که ارزش آن را دارد. از آن جایی که ما ایرانی ها کلا عادت به استفاده از موارد ارزان قیمت داریم پس بهتر است با تخفیف خوب آن را خرید کنیم.

دستمال کاغذی سافتلن طلایی

تخفیف برای خرید دستمال کاغذی

به مدت محدود شرکت سافتلن برای خرید دستمال کاغذی یکسری درصدهای تخفیف در نظر گرفته است. این تخفیف ها برای بار خاور به بالاتر در نظر گرفته می شود. به صورت کلی می توان از عملکرد مدیران آن راضی بود. زیرا رشد فروش و سودآوری مجموعه تضمین می کند که تا مدت ها این شرکت پایدار باشد و به اصول اساسی خود پایبند باشد. خرید کلی دستمال کاغذی از این شرکت در مجموعه شیکاراد انجام می شود. به همین دلیل پخش ها و بنکداران بزرگ شهرستان می توانند صورت فاکتور خود را برای کارشناسان ارسال کنند و در اسرع وقت درب انبار خود محصول را دریافت کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129622384

مطلب پیشنهادی

فروش دستمال کاغذی

فروش دستمال کاغذی سافتلن به قیمت عمده

فروش دستمال کاغذی از برند معروفی مانند سافتلن که تبلیغات تلویزیونی دارد کار نسبتا راحتی …