پخش دستمال کاغذی فله ارزان منحصر به فرد

پخش دستمال کاغذی فله با قیمت ارزان و طرح های منحصر به فرد همراه با جزئیات کامل نحوه خرید و فروش را می توانید از این مقاله بخوانید. با توجه به بالا رفتن قیمت دلار می توان حدس زد که دستمال کاغذی کیلویی 8000 تومان به خاطره ها پیوسته ولی همچنان می توان به سادگی و بدون دردسر سود خوبی کسب کرد.

دستمال کاغذی فله چیست؟

به طور کلی می توان در حال حاضر دو نوع دستمال کاغذی فله را نام برد که در پخش عمده دستمال کاغذی خیلی پرمصرف هستند:

1-ضایعات کارخانه های دستمال کاغذی 2-دستمال کاغذی برش داده شده بدون جعبه

ما در این جا به این دو مورد می پردازیم هر کدام را با ذکر جزئیاتی کوتاه توضیح می دهیم و در آخر به این نتیجه می رسیم که پخش دستمال کاغذی فله از کدام نوع مد نظر ماست.

ضایعات کارخانه های دستمال کاغذی

بر طبق آمارها امروزه حدود 200 کارخانه دستمال کاغذی در سراسر کشور وجود دارد. به دلیل ارزان تر بودن دستگاه های تولید دستمال کاغذی قدیمی هنوز هم بعضی از تولید کنندگان از این دستگاه ها استفاده می کنند. در این دستگاه ها به دلیل مکانیکی بودن قطعات درصد کمی پرتی و ضایعات وجود دارد. مثلا دستمال کاغذی بزرگ یا کوچک است. یا مثلا ممکن است دستمال کاغذی پاره شود.

پخش دستمال کاغذی فله

این دستمال کاغذی ها به دلیل اینکه گرد و غبار کارخانه روی آن می نشیند و با دست جمع آوری می شود بهداشتی نیست و استفاده از آن توصیه نمی شود. پخش دستمال کاغذی فله که این نوع از دستمال ها را پخش می کند مورد تایید وزارت بهداشت نیست.

دستمال کاغذی برش داده شده

تعدادی دیگر از دستمال کاغذی ها هستند که برای این که بتوانند قیمت ارزان تری به مشتری بدهند از بسته بندی جعبه ای شیک صرفه نظر می کنند. در این کارخانه ها تیشوی دستمال کاغذی ایرانی یا خارجی وارد دستگاه شده و در اندازه های فول کات یا تیغ و تا یا جیبی و یا حتی دلسی و حوله ای در بسته بندی های فله (bulk) ریخته می شوند.

پخش دستمال کاغذی فله

می توان گفت این به صرفه ترین و بهترین قیمت پخش دستمال کاغذی فله مرغوب است.

پخش دستمال کاغذی فله در سراسر کشور

شرکت شیکاراد تولید و پخش انواع دستمال کاغذی فله در سراسر کشور را به عهده دارد. از آن جا که بسیاری از مشتریان از شهرستان های دور دست تماس می گیرند و دغدغه ی قیمت را دارند این تضمین داده می شود که بهترین قیمت دستمال کاغذی فله و کیلویی را می توانید در این مرکز پیدا کنید.

کیفیت محصولات تولید شده در شرکت شیکاراد گرید A بوده و از تیشوی مرغوب خارجی app استفاده می شود. هم اکنون می توانید با کارشناسان مجموعه تماس گرفته و از آخرین قیمت ها مطلع شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما