مرکز پخش مستقیم دستمال کاغذی فله ای ارزان

پخش دستمال کاغذی فله ای ارزان تنها در انحصار چند شرکت بزرگ است. مرکز پخش مستقیم دستمال کاغذی فله ای در تهران واقع است و در برخی استان های بزرگ مانند مشهد، تبریز و اصفهان نمایندگی هایی دارد.

دستمال کاغذی فله ای چیست؟

در کارخانه های دستمال کاغذی که قدیمی تر هستند و از دستگاه های به روز و خط تولید جدید استفاده نمی کنند همیشه مقداری خطا وجود دارد. این خطا به علت دقیق نبودن ماشین آلات است که باعث می شود تعدادی از برگ ها یا رول های دستمال کاغذی دچار بریدگی یا کج شدگی شود. این دستمال کاغذی ها در پخش دستمال کاغذی فله ای در کیسه های بزرگ فروخته می شود.

پخش دستمال کاغذی فله ای

انواع دستمال کاغذی فله ای

دستمال کاغذی فله ای انواع مختلفی دارد. بعضی از این مدل ها خیلی تر و تمیز و شیک چیده شده اند. در حالی که برخی دیگر از انواع دستمال کاغذی فله ای کج و کوله و نامرتب هستند. بعضی از آن ها هم برش نخورده و به اصطلاحا سررول هستند. حتما لازم است که در خرید این محصولات دقت کافی داشته باشید تا از موارد غیربهداشتی استفاده نکنید.

پخش دستمال کاغذی فله ای

دستمال کاغذی فله ای سر رول

ماده اولیه و خوراک کارخانه های دستمال جیبی کاغذی رول های بزرگ است که حتما آن ها را دیده اید. در بعضی شرکت ها وقتی به انتهای این رول بزرگ می رسند دستگاه توانایی کشش و استفاده از تمام آن را ندارد. به همین دلیل بخشی از آن عملا غیر استفاده می شود. این سر رول ها را در بسته بندی کیسه ای می ریزند و به شکل کیلویی به فروش می رسانند تا بخشی از هزینه ها جبران شود.

پخش دستمال کاغذی فله ای

دستمال کاغذی فله ای بسته بندی 8 کیلویی

این مدل دستمال کاغذی در اندازه ی 20*20.5 کاملا مرتب برش خورده و در بسته بندی 8 کیلویی به فروش می رسد. در حالی که بسته بندی و مارک ندارد. بیشتر این مدل دستمال ها برای رستوران ها و تالارهای عروسی و هتل ها استفاده می شود. استفاده از آن به این شکل است که آن را داخل جای دستمال کاغذی می ریزند. یا در سایز جیبی آن را داخل پلاستیک به همراه قاشق و چنگال قرار می دهند. البته بعضی برندها با بسته بندی، قیمت ارزان ارائه می دهند. به طور مثال قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا هم خیلی مناسب است.

پخش دستمال کاغذی فله ای

پخش دستمال کاغذی فله ای

در بازار شهرهای مختلف برای پخش دستمال کاغذی فله ای سود خوبی به دست می آید. اگر بتوانید در حجم تناژ این کالا را از مرکز پخش مستقیم دستمال کاغذی دریافت کنید با پخش آن به رستوران ها، فست فودها و هر مکان عمومی دیگری که می شناسید سود خوبی از این قضیه ببرید. قیمت ارزان این دستمال کاغذی همیشه یک فاکتور برنده است که می توان بخش زیادی از جامعه را مصرف کننده آن دانست.

13

 1. سلام
  بنده آمادگي دارم براتون تيشو خورد كنم و يا دستمال فله دلسي و اقتصادي تو هر تعداد تخويل بدم

 2. من کارم بسته بندیه دستمال کاغذیه ، میخواستم قیمت کیلویی برش خورده و قیمت رول برش نخورده از شما بگیرم که شاید انشالله از شما خرید کنم و با هم کار کنیم

 3. سلام
  وقت بخیر

  قیمت رول 200 کیلویی چنده؟ و عرض 41 سانتی متر است. به مقادیر زیاد نیاز دارم
  متشکرم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما