قیمت دستمال کاغذی هوبار درب کارخانه

قیمت دستمال کاغذی هوبار درب کارخانه خیلی ارزان تر از بازار است. دلیل اصلی آن که افراد همواره تلاش می کنند کارخانه اصلی را پیدا کنند این است که می توانند قیمت بهتر و شرایط تسویه بگیرند و در بلند مدت اعتبار کسب کنند.

کارخانه دستمال کاغذی هوبار

تنها چند سال از شروع فعالیت کارخانه پارسیان حریر البرز می گذرد. این شرکت از همان ابتدا با برند دستمال کاغذی هوبار شروع به کار کرد. البته در اوایل کار یک سری مشکلاتی برای آن پیش آمد. اما در حال حاضر خیلی قوی روی محصولات سلولزی کار می کند. کارخانه دستمال کاغذی هوبار در استان البرز قرار دارد و محصولات متنوعی از جمله دستمال های دلسی، حوله، جعبه ای، دستمال سفره و سفره های کاغذی.

قیمت دستمال کاغذی هوبار

قیمت دستمال کاغذی هوبار

به نسبت سایر محصولات بازار می توان این مارک را یک مارک متوسط دانست که بیشتر تلاش می کند تا از طریق قیمت پایین سهم بیشتری از بازار را از آن خود کند. صادرات به کشورهای همسایه مانند عراق هم از دست آوردهای در خور توجه این شرکت است.

قیمت دستمال کاغذی هوبار به چند دسته تقسیم می شود. اگر بتوانید مستقیم از کارخانه بگیرید خیلی مناسب است و می تواند در رقابت با شرکت های دیگر برنده باشد. اما دلالان و واسطه ها در هر صنفی وارد شده اند. معمولا کسانی که در بورس دستمال کاغذی تهران و کرج قرار دارند آن را از طریق واسطه ها دریافت می کنند که خیلی گران تر در می آید.

قیمت دستمال کاغذی هوبار

خرید دستمال کاغذی هوبار

پیشنهاد ما خرید مستقیم دستمال کاغذی هوبار از کارخانه البرز است. در این باره شک نکنید که یکی از بهترین محل ها برای خریدهای عمده خود کارخانه دستمال کاغذی است. البته گاهی دیده می شود که بعضی از دلالان می توانند قیمت کمتری از کارخانه بدهند. اما این امر موقتی است و اگر چند سری خرید از کارخانه داشته باشید با اعتباری که کسب می کنید می توانید قیمت های با تخفیف بیشتر و آفرهای بیشتر بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما