توزیع کلی دستمال کاغذی فلکسی مرحبا در بازار

دستمال کاغذی فلکسی مرحبا که در بسته بندی های 10 عددی در بازار موجود است به صورت عمده و کلی بین پخش کنندگان بزرگ دستمال کاغذی توزیع می شود. در بهترین حالت می توان سود بسیار مناسبی از این مدل محصولات ارزان برد که مردم نیاز اساسی به آن دارند.

دستمال کاغذی فلکسی چیست؟

امروزه یک نوع دستمال کاغذی بسیار ارزان قیمت در مغازه ها موجود است که به فلکسی معروف شده است. بسته بندی های این دستمال به شکل نایلونی است که در هر نایلون ده بسته 200 برگ وجود دارد. به دلیل اوضاع اقتصادی نامناسب بسیاری از مردم این نوع دستمال کاغذی به خوبی توانسته در بازار موفق عمل کند.

تقریبا تمام برندهای بزرگ دستمال کاغذی فلکسی را در دسته محصولات خود دارند. زیرا می دانند که اگر این محصول موجود نباشد طیف زیادی از مشتریان خود را از دست می دهند و سبد محصولاتشان هم ناقص می شود.

دستمال کاغذی فلکسی مرحبا

دستمال کاغذی فلکسی مرحبا

دستمال کاغذی فلکسی مرحبا را می توان تقریبا ارزان ترین دستمال کاغذی بازار دانست که به صورت عمده و کلی توزیع می شود. به همین دلیل پخشی های بزرگ و بنکداران می کوشند همیشه این مدل را در حجم های بالا عرضه کنند. البته باید توجه داشت که شرکت نیمه شعبان معمولا در هر خاور حدود 100 تا 150 کارتن از برند مرحبا قرار می دهد و بقیه آن را باید با محصولات گروه بیتا و مینا پر کرد.

دستمال کاغذی فلکسی مرحبا

به دلیل همین محدودیت امکان ارسال مستقیم دستمال کاغذی فلکسی مرحبا به صورت خاوری به شکل مستقیم از کارخانه وجود ندارد. اما به سادگی می توان از پخشی های بزرگ یا انبارداران آن را تهیه کرد. قیمت عمده دستمال کاغذی مرحبا در بازار در حال افزایش است و بهتر است هر چه زودتر خرید خود را نهایی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما