لیست قیمت دستمال کاغذی مرحبا درب کارخانه

قیمت دستمال کاغذی مرحبا 200 برگ و 300 برگ دولایه برای مصرف کننده به ترتیب 4400 و 6700 تومان است. لیست قیمت دستمال کاغذی مرحبا در شهریور ماه دو بار دچار تغییر شد و هر بار حدود 30 درصد گران تر شد. البته قیمت نمایندگی و همکار کمتر از این است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

شرکت دستمال کاغذی مرحبا

نام شرکت تولید کننده دستمال کاغذی مرحبا در واقع نیمه شعبان است. این شرکت توانسته با استفاده از تیشوی ایرانی در تولید قیمت دستمال کاغذی مرحبا را پایین نگه دارد. همچینین این امر باعث می شود تا کارگران ایرانی بیشتر به کار گرفته شوند و در این شرایط گرانی دلار از خروج ارز هم جلوگیری می کند.

قیمت دستمال کاغذی مرحبا

شرکت نیمه شعبان علاوه بر دستمال کاغذی مرحبا برندهای بیتا و مینا را هم تولید می کند که در مجموع ارزان ترین برند همان مرحبا است.

مقایسه قیمت دستمال کاغذی مرحبا و بیتا و مینا

دستمال کاغذی بیتا از تیشوی خارجی استفاده می کند و کیفیت خیلی بالایی دارد. حتی مارک بیتا رقیب برندهای بزرگ دستمال کاغذی مانند تنو و سافتلن و پاپیا هست. به همین دلیل نسبت به مرحبا و مینا قیمت بالاتری دارد. همان ضرب المثل قدیمی که هر کسی به اندازه پولش آش می خورد در این جا هم صادق است. البته توجه داشته باشید که قیمت دستمال کاغذی تنو اخیرا افزایش زیادی داشته است.

در سمت مقابل دستمال کاغذی مرحبا بیشتر به قیمت توجه داشته و با استفاده از بسته بندی های به صرفه و اقتصادی سعی دارد تا قیمت پایین تری ارائه دهد. به خصوص در این بازار که هر روز اجناس گران تر می شود قیمت دستمال کاغذی مرحبا یک امتیاز ویژه برای آن است.

قیمت دستمال کاغذی مرحبا

دستمال کاغذی و دستمال توالت مینا هم در بین این دو قرار می گیرد در واقع یک تعادل خوبی از قیمت و کیفیت ایجاد کرده است. شرکت نیمه شعبان با کمک این سه مارک و محصولات متنوع در هر برند توانسته تمام بازار هدف را تحت پوشش قرار دهد.

دانلود لیست قیمت دستمال کاغذی مرحبا

با توجه به این که در این شرایط بازار قیمت ها هر دو هفته در حال تغییر هستند بهتر است که قبل از واریز هر وجهی به حساب تامین کننده در همان لحظه قیمت را با او تمام کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید.

شما می توانید لیست قیمت دستمال جیبی کاغذی مرحبا مربوط به 20 شهریور 1397 را از طریق دکمه زیر دریافت کنید. این لیست قیمت یکسری درصد تخفیف هم دارد که می توانید در تماس با کارشناسان آن ها را جویا شوید.

[button color=”blue” size=”medium” link=”https://tissuepaper.ir/downloads/marhaba%20tissue%20paper%20price%20list.pdf” icon=”fa-download” target=”true”]دانلود لیست محصولات مرحبا[/button]

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما