معرفی نمایندگی دستمال کاغذی تنو در اصفهان

نمایندگی دستمال کاغذی تنو در اصفهان را می توان یکی از فعال ترین نمایندگی ها در کل کشور معرفی می شود. از آن جایی که شرکت پارس حیات برای آن ها یکسری قوانینی وضع کرده است. امکان ارسال بار به خارج از کشور را ندارند. به همین دلیل تلاش نمایندگی دستمال کاغذی بر این است که از طریق پخش مویرگی سهمیه خود را تمام کند.

نمایندگی دستمال کاغذی تنو

درست است که قیمتی که شرکت تنو به نمایندگانش می دهد نسبت به بازار خیلی مناسب تر و پایین تر است. اما به این نکته هم توجه داشته باشید که نمایندگی ها یکسری وظایف و مسئولیت هایی دارند. به طور مثال یک حداقل فروش ماهانه هست که اگر آن مقدار را انجام ندهند با جریمه های زیادی رو به رو می شوند. به همین دلیل گاهی دیده می شود که نمایندگی ها حاضر هستند با قیمت ارزان تر بار خود را به شهرهای دیگر بفرستند تا بتوانند اهدافی که شرکت پارس حیات برای آن ها تعیین کرده محقق کنند. نمایندگی دستمال کاغذی تنو در اصفهان به خوبی این اهداف را محقق کرده است.

نمایندگی دستمال کاغذی تنو

دستمال کاغذی در اصفهان

اصفهان شهر نصف جهان است و مکان های تاریخی زیادی در آن واقع شده است. از دیرباز مردم این شهر به سلامتی و پاکیزگی خود اهمیت ویژه ای میدادند. با این که شرکت های بزرگ زیادی سعی در ایجاد نمایندگی در این استان دارند، اما با این حال شرکت های کوچک تولید کننده در خود اصفهان هم هست که کالاهای خوبی تولید می کنند. مثلا دستمال کاغذی با مارک ملت و بزرگمهر تولید اصفهان است و به شهرهای دیگر هم ارسال می شود.

نمایندگی دستمال کاغذی تنو

خرید مستقیم دستمال کاغذی

خرید مستقیم دستمال جیبی کاغذی تنو از کارخانه نیازمند داشتن واسطه است و هر کسی نمی تواند به صورت مستقیم خرید کند. به صورت کلی این کار ممنوع است. اما ناامید نباشید یکسری راهکارها و ترفند ها وجود دارد که با کمک آن می توانید قیمت دستمال کاغذی تنو را خیلی مناسب تر از خود شرکت بگیرید و یا حداکثر یک واسطه قرار داشته باشد.

 

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما