فروش دستمال کاغذی
خانه / دستمال کاغذی تنو / حراج دستمال کاغذی تنو ۵۰۰ برگ اقتصادی

حراج دستمال کاغذی تنو ۵۰۰ برگ اقتصادی

دستمال کاغذی تنو ۵۰۰ برگ اقتصادی قیمت مصرف کننده ای برابر با ۹۵۰۰ تومان دارد. این مدل از تنو بیشتر برای کسانی ساخته شده که از تمام شدن زودهنگام دستمال شاکی بوده و خواهان یک دستمال کاغذی با دوام هستند. حراج دستمال کاغذی تنو به صورت خاوری است و به مناطق دور از تهران ارسال می شود.

دستمال کاغذی تنو ۵۰۰ برگ

امروزه موارد مصرف دستمال خیلی گسترده شده و حتی در صنایع مختلف هم از آن استفاده می شود. استفاده از دستمال های یک بار مصرف که با نام عمومی دستمال کاغذی می شناسیم سابقه ای طولانی دارد. در این میان خیلی از برندها آمدند و رفتند و دیگر اثری از آن ها نیست. اما برخی از این نام ها امروزه معروف هست و سر زبان هاست. دستمال کاغذی تنو ۵۰۰ برگ از جمله آن هاست.

دستمال کاغذی تنو 500 برگ

ویژگی های اصلی دستمال کاغذی تنو

  • استفاده از تیشوی باکیفیت خارجی
  • بسته بندی نایلونی ضد آب
  • ۲۵۰ برگ دو لا
  • محل باز شدن پرفراژ شده
  • جذب مایعات بسیار بالا
  • تعداد در کارتن ۳۶ بسته

این ویژگی های اصلی دستمال کاغذی تنو در نهایت باعث شده که این مدل در مغازه خاک نخورد و خیلی سریعتر از اجناس دیگر به فروش برسد.

دستمال کاغذی تنو 500 برگ

حراج دستمال کاغذی

دستمال کاغذی تنو ۵۰۰ برگ را می توان در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ مانند جانبو و افق کورش به آسانی در قفسه مربوطه پیدا کرد. با این حال اگر عمده فروش باشید و بخواهید با قیمت بهتری این محصول را بخرید باید به دنبال حراج دستمال کاغذی باشید. شرکت شیکاراد با همکاری پارس حیات می تواند قیمت های بسیار مناسبی از این مدل دستمال را برای همکار به شکل خاوری و حراج ارسال کند. قیمت دستمال کاغذی تنو با توجه به کیفیت خوب آن بسیار مناسب است. امید است که با این کار در افزایش سهم برندهای ایرانی در سبد خانوار سهیم باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129622384

مطلب پیشنهادی

دستمال کاغذی تنو 250 برگ

خرید دستمال کاغذی تنو ۲۵۰ برگ

دستمال کاغذی تنو ۲۵۰ برگ به صورت دولایه در قالب دستمال های جعبه ای،فله ای …