حراج دستمال کاغذی تنو 500 برگ اقتصادی

دستمال کاغذی تنو 500 برگ اقتصادی قیمت مصرف کننده ای برابر با 9500 تومان دارد. این مدل از تنو بیشتر برای کسانی ساخته شده که از تمام شدن زودهنگام دستمال توالت شاکی بوده و خواهان یک دستمال کاغذی با دوام هستند. حراج دستمال کاغذی تنو به صورت خاوری است و به مناطق دور از تهران ارسال می شود.

دستمال کاغذی تنو 500 برگ

امروزه موارد مصرف دستمال خیلی گسترده شده و حتی در صنایع مختلف هم از آن استفاده می شود. استفاده از دستمال های یک بار مصرف که با نام عمومی دستمال کاغذی می شناسیم سابقه ای طولانی دارد. در این میان خیلی از برندها آمدند و رفتند و دیگر اثری از آن ها نیست. اما برخی از این نام ها امروزه معروف هست و سر زبان هاست. دستمال کاغذی تنو 500 برگ از جمله آن هاست.

دستمال کاغذی تنو 500 برگ

ویژگی های اصلی دستمال کاغذی تنو

 • استفاده از تیشوی باکیفیت خارجی
 • بسته بندی نایلونی ضد آب
 • 250 برگ دو لا
 • محل باز شدن پرفراژ شده
 • جذب مایعات بسیار بالا
 • تعداد در کارتن 36 بسته

این ویژگی های اصلی دستمال کاغذی تنو در نهایت باعث شده که این مدل در مغازه خاک نخورد و خیلی سریعتر از اجناس دیگر به فروش برسد.

دستمال کاغذی تنو 500 برگ

حراج دستمال کاغذی

دستمال کاغذی تنو 500 برگ را می توان در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ مانند جانبو و افق کورش به آسانی در قفسه مربوطه پیدا کرد. با این حال اگر عمده فروش باشید و بخواهید با قیمت بهتری این محصول را بخرید باید به دنبال حراج دستمال کاغذی باشید. شرکت شیکاراد با همکاری پارس حیات می تواند قیمت های بسیار مناسبی از محصولات سلولزی بهداشتی این مدل دستمال را برای همکار به شکل خاوری و حراج ارسال کند. قیمت دستمال کاغذی تنو با توجه به کیفیت خوب آن بسیار مناسب است. امید است که با این کار در افزایش سهم برندهای ایرانی در سبد خانوار سهیم باشیم.

3

  • سلام روز بخیر
   برای دریافت لیست قیمت در واتساپ پیغام بگذارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما