فروش دستمال کاغذی
خانه / دستمال کاغذی بیتا / فروش دستمال کاغذی بیتا درب کارخانه زنجان

فروش دستمال کاغذی بیتا درب کارخانه زنجان

فروش دستمال کاغذی بیتا درب کارخانه زنجان به صورت کانتینری و خاوری صورت می گیرد. همچنین فروش با حجم های بالاتر مثلا ده کانتینر هم امکان پذیر است. معمولا برای صادرات به کشورهایی چون عراق و افغانستان این چنین فروش های سنگینی صورت می گیرد.

کیفیت و قیمت دستمال کاغذی بیتا

شرکت نیمه شعبان با تولید دستمال کاغذی بیتا قصد دارد علاوه بر این که قیمت محصول را پایین نگه می دارد کیفیت خوبی هم ارائه دهد. در بین محصولات شرکت نیمه شعبان برند بیتا بهترین کیفیت و قیمت دستمال کاغذی را دارا می باشد. همچنین علاوه بر دستمال کاغذی از این برند می توانید پوشک بچه کامل را هم درخواست کنید.

یکی از پرمصرف ترین نمونه ها دستمال کاغذی فلکسی یا اقتصادی بیتا می باشد. این مورد یکی از به صرفه ترین نمونه های دستمال کاغذی است.

فروش دستمال کاغذی بیتا

از برندهای دیگر این شرکت مرحبا می باشد که می توانید قیمت دستمال کاغذی مرحبا را به سادگی پیدا کنید.

نحوه فروش دستمال کاغذی بیتا

فروش دستمال کاغذی بیتا به صورت عمده صورت می گیرد. نحوه سفارش دادن به این شکل است که ابتدا مشتری صورت فاکتور خود را مشخص می کند سپس برای مشتری پیش فاکتور صادر می شود. در صورتی که پیش فاکتور مورد قبول فرد باشد مبلغ فاکتور را به حساب شرکت واریز کرده و بار خود را در محل تحویل می گیرد.

البته این فرایند ممکن است مدتی به طول بینجامد که طبیعی است. زیرا سفارشات فروش دستمال کاغذی بیتا نسبتا بالا بوده و در حال حاضر اکثرا یک هفته در صف می ماند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی اکبر محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129622384

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش دستمال کاغذی بیتا

مرکز پخش عمده دستمال کاغذی بیتا

مرکز پخش عمده دستمال کاغذی بیتا به صورت مستقیم از کارخانه تقریبا به تمام شهرها …