خرید دستمال کاغذی فلکسی 10 عددی بیتا

دستمال کاغذی فلکسی بیتا یکی از موارد پرمصرف در میان سالن های عروسی و رستوران هاست. برای خرید عمده دستمال کاغذی 10 عددی مرغوب و درجه یک با تیشوی خارجی می توانید هر چه سریعتر اقدام کنید تا از تخفیف های ویژه آخر سال بهره مند شوید.

دستمال کاغذی فلکسی بیتا

دستمال کاغذی خانواده 10 عددی

چند سالی می شود که نوع جدیدی از دستمال کاغذی به نام خانواده 10 عددی پای خود را به سبد مصرف افراد جامعه باز کرده است. این محصول در بسته بندی های نایلونی است که اکثرا 100 برگ دو لا است و ده تا از آن ها داخل یک کیسه بزرگ قرار می گیرد. این نوع دستمال کاغذی را به دو شکل می توان مورد استفاده قرار داد. یکی این که از بسته بندی نایلونی بیرون آورده و در جعبه بریزند تا استفاده شود.

شیوه دیگر این است که به همان شکل نایلونی استفاده شود. با این که زیبایی و کلاس حالت اول را ندارد اما مزیت آن در این است که پلاستیک کاملا ضد آب است و می توان با خیال راحت در هر محیط خیسی از آن استفاده کرد.

دستمال کاغذی فلکسی بیتا

دستمال کاغذی فلکسی بیتا

شرکت زرین تدبیر سلولز که نام جدید نیمه شعبان است مالک و تولید کننده برند بیتا است. از محصولات رو به رشد و پرفروش آن دستمال اقتصادی خانواده فلکسی بیتا است که بسیار با کیفیت و تمیز است. همان طور که دیده می شود دو نوع ساده و رنگی دارد.

لازم به ذکر است که این مدل از تیشوی باکیفیت خارجی ساخته شده و کاملا از تیشوهای ایرانی برتر است. با این حال قیمت آخرید دستمال کاغذی بیتا کمی بالاتر از برند مینا و مرحبا است. برای مثال و در مقام مقایسه در حالی که دستمال کاغذی فلکسی بیتا در حجم خاور حدود 26 هزار تومان ارزش گذاری شده است ولی دستمال فلکسی مرحبا تنها حدود 22300 تومان قیمت دارد. اگر شرایط صادرات دستمال کاغذی فراهم شود برند بیتا ظرفیت خوبی دارد.

دستمال کاغذی فلکسی مرحبا

خرید دستمال کاغذی اقتصادی مرحبا

دستمال کاغذی اقتصادی خانواده مرحبا در کارتن های 5 عددی موجود است. کیفیت این برند از مارک بیتا کمتر است و به همین دلیل هم در خرید دستمال کاغذی مرحبا هزینه خیلی کمتری می پردازید. لازم به ذکر است که در خرید های خاوری و استان های مرکزی ایران تحویل به صورت رایگان است.
اما برای استان های دور دست مانند سیستان و بلوچستان و یا بوشهر باید بخشی از هزینه را مشتری بپردازد و یا اینکه سفارش تریلی بدهد. سفارش های تریلی به تمام نقاط کشورمان به صورت رایگان تحویل داده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما